HomeKalendář akcíMezinárodní šampionát Welsh Pony & Cob

Mezinárodní šampionát Welsh Pony & Cob

16.06.2018 09:00 - 17.06.2018 14:00 (Areál Hradeckého jezdeckého klubu, Hradec Králové)

Mezinárodní šampionát Welsh Pony & Cob

Typ akce: národní výstava

Místo konání

Jméno místa: Areál Hradeckého jezdeckého klubu

Země: Česká republika

Město: Hradec Králové, 500 09

Adresa: Hradečnice 995

Podrobný popis

Mezinárodní šampionát Welsh Pony & Cob se v roce 2017 koná v sobotu 17. června 2017 (výstavní rubriky) a v neděli 18. června 2017 (výkonnostní zkoušky, sportovní část, speciální rubriky). 

PROPOZICE (pdf) + Přihláška SOBOTA 17.6.2017 (doc)

Propozice + přihláška NEDĚLE 18.6.2017 (pdfPřihláška NEDĚLE (doc)

Uzávěrka přihlášek na oba dva dny: 2. června 2017.

Posuzovatelé: Sekce A a B: Rhodé van Praat (NL, Vennebos), Sekce C, D a WPBR: Victor Moore (GB, Tycwm)

V sobotu večer od 20:00h Vás srdečně zveme na sobotní RAUT pod hlavní tribunou (150Kč/osoba).

Tato výstava je zároveň celostátním výběrem hřebců pro plemenitbu a celostátním svodem klisen. Rovněž je možnost čipování hříbat.


 

 

VÝSLEDKY 2016 SOBOTA (pdf) FOTOGALERIE SOBOTA 2016 (Monika Morávková)

Aktuální informace se průběžně objevují na webovkách, v roce 2017 na speciální stránce Výstavní sezóna 2017kde také naleznete výsledky předchozích ročníků a obecné informace.

 

 

Těšíme se se všemi přáteli velšských plemen pony a kob i part-bredů na viděnou v Hradci Králové! :-)


Posuzovatelé 2016:

·Sandy Goodwin (TAMEVALLEY)

·John Llewellyn-James (AVONVALLEY)

VÝSLEDKY 2016 SOBOTA (pdf)

FOTOGALERIE SOBOTA 2016 (Monika Morávková)

FOTOGALERIE NEDĚLE 2016 (Monika Morávková)

FOTOGALERIE MŠ WP&C HK 2016 (Marika Batelková)

Veškeré nové informace k MŠ WP&C jsou vždy zveřejněny na webovkách, v roce 2016 na stránce Výstavní sezóna 2016, která je průběžně aktualizovaná. Naleznete zde také výsledky předchozích ročníků a obecné informace. Mezinárodní šampionát v Hradci Králové byl v roce 2016 zapojen do druhého ročníku Lead Rein poháru

Šampionát v Hradci Králové je vždy zároveň výběrem hřebců pro plemenitbu a celostátním svodem klisen. Rovněž je zde možnost čipování hříbat (z Královéhradeckého kraje). Na šampionátu se hřebec od 3 let výše nebo 3-4letá klisna může dostat do Akceleračního programu, a získat tak nárok na národní dotaci na podporu chovu přes ASCHK ČR. Vyhlašuje se titul Nejlepší mladá klisna z českého chovu a Nejlepší mladý hřebec z českého chovu (sponzorský dar ČSCHVK - talíř a finanční příspěvek).

Více informací budete moci najít na stránce Mezinárodní šampionát.

MAPA

V rámci nedělní sportovní části se konají letošní Výkonnostní zkoušky velšských plemen pony a kob (viz přihláška nebo stránka Výkonnostní zkoušky). PŘIHLÁŠKA na VZ welsh pony & cob 2016 (doc).


MŠ WP&C Hradec Králové 

Pro zajímavost...

V roce 2011 na MŠ WP&C v Pardubicích celková šampionka dne získala tzv. Overseas Medal, tj. zahraniční medaili WP&CS. MŠ WP&C v organizaci ČSCHVK je první (a prozatím jedinou) českou výstavou velšských plemen pony a kob, která tuto medaili udělila, a v roce 2011 MŠ byl jednou z pouhých 11 evropských výstav, kde tuto medaili bylo možné vyhrát. 

Program

SOBOTA:

Výstavní rubriky pro velšská plemena pony a kob (A, B, C, D) a podílové velše (WPBR). Dětská rubrika Mladý vystavovatel.

NEDĚLE:

Výkonnostní zkoušky velšských plemen koní a sportovní část (jezdecké hry, zápřež). Dále také speciální výstavní rubriky Otevřená jezdecká rubrika, Otevřená zápřahová rubrika, Dítě na poníku s vodičem, Začínající jezdec a Mladý vystavovatel. Mezinárodní šampionát v Hradci Králové je v roce 2016 zapojen do druhého ročníku Lead Rein Poháru. Aktuální info najdete vždy na stránce Mezinárodní šampionát.

Organizátor

Český svaz chovatelů velšských koní, z.s. ve spolupráci s Asociací svazů chovatelů koní ČR z.s. a Hradeckým jezdeckým klubem.

© 2011 - Český svaz chovatelů velšských koní